Hakkımızda

İkitelli Oto Ekspertiz
Hakkımızda

İkitelli Oto Ekspertiz, ekspertiz alanında sahip olduğu deneyimli uzman personelimiz ve son teknoloji ekipmanları ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Benimsemiş olduğumuz dürüstlük ve doğruluk ilkesinden taviz vermeden müşteri odaklı olarak çalışmaya özen göstermekteyiz. İkitelli Oto Expertiz olarak oto expertiz ihtiyaçlarınızı sorunsuz olarak yerine getirmekteyiz.

Misyonumuz;

Firma çalışanlarımızın deneyimleri ile birlikte geniş makine ve cihazlarımız ile siz değerli müşterilerimizin isteklerinin en iyi şekilde karşılamayı kendimize amaç edindik. Sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek ve gerekli AR-GE çalışmalarımızla sektörde her zaman en iyi firmalardan olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Vizyonumuz;

İkitelli Oto Ekspertiz konusunda İkitelli’de sizlere en iyi hizmeti sunarak en iyi ve başarılı oto expertiz firması olma yolunca ilerliyoruz. Her zaman iş ahlakı ve dürüstlük ilk planda tutarak işlerimizi doğru olarak yapmaktayız. En büyük hedefimiz ve amacımız sizlere en iyi hizmeti vererek sizlerin firmamızdan mutlu olarak ayrılmanızı görmemizdir.